B E T A
Wykonaj test Spektrum Dynamiki Bogactwa

Często zadawane pytania

Jak dokładny jest Test Spektrum Dynamiki Bogactwa?

Zauważysz, jak w przypadku każdego testu, również dokładność Testu Spektrum determinowana jest przez dokładność udzielanych na poszczególne pytania odpowiedzi. To, co na pewno dostrzeżesz, gdy wykonasz test, to fakt, że trudno jest wpisać błędne odpowiedzi, ponieważ są to odpowiedzi wielokrotnego wyboru, które nie są oparte na Twoich „opiniach” na temat tego, gdzie się obecnie znajdujesz, ale na realnych faktach Twojej obecnej pozycji.

Właśnie ten czynnik sprawia, że Test Spektrum Dynamiki Bogactwa jest bardzo dokładny. Co więcej, sprawdzaliśmy test ten przed wprowadzeniem go na rynek ogólnoświatowy przez 12 miesięcy na naszych szkoleniach Dynamiki Bogactwa, dzięki czemu uzyskaliśmy informację zwrotną po wywiadach twarzą w twarz, że dokładność testu wynosi ponad 95%.

Czym jest "Token"?

Token gwarantuje dostęp do Testu Spektrum Dynamiki Bogactwa.

Jeśli nie zakupiłeś jeszcze testu » kliknij tutaj.

Jeśli otrzymałeś lub otrzymałaś Token do testu w prezencie lub udało Ci się zakupić go wcześniej » kliknij tutaj

Tokeny mogą z łatwością być kupowane jako prezenty dla rodziny, przyjaciół czy współpracowników, ponieważ umożliwiają one grupom osób odkrycie ich Profili Spektrum Dynamiki Bogactwa. A to wszystko dzięki tokenom, które możesz mieć klikając na przycisk "Wykonaj test".

WAŻNE: jeśli z jakichkolwiek powodów przerwiesz wykonywanie testu, Twój token po ponownym wpisaniu przeniesie Cię dokładnie do tego pytania, na którym przerwano Ci. Dodatkowo, po zakończeniu testu, w dowolnym momencie w przyszłości, masz możliwość wyświetlenia swojego wyniku.

Jak często powinien być wykonywany Test Spektrum Dynamiki Bogactwa?

Ktoś będący na szybkim torze, może wspiąć się na kolejny poziom Spektrum w czasie dwóch do trzech miesięcy. Rozwijając się w wolniejszym tempie ten sam krok może zająć od sześciu do dwunastu miesięcy (a jeśli nie masz świadomości istnienia Spektrum Dynamiki Bogactwa, możesz pozostać na tym samym poziomie przez lata). Sugerujemy ponowne wykonanie testu, gdy uznasz, że Twój poziom uległ zmianie. To może oznaczać co sześć lub nawet dwanaście miesięcy, w zależności od prędkości rozwoju.

Już zrobiłem Test Spektrum Dynamiki Bogactwa, ale gdzieś zaginął mi mój wynik. Gdzie mogę je ponownie sprawdzić?

Jeśli nadal posiadasz oryginalny token do testu (ciąg liter i liczb, od 6 do 8 znaków), kliknij na wielki przycisk "Wykonaj test teraz". Wprowadź swój token i przejdziesz do swojego wyniku.

Podczas wykonywania testu coś mi przerwało. Jak mogę wrócić do miejsca, w którym byłem?

Kliknij na wielki przycisk "Wykonaj test". Wprowadź otrzymany token i zostaniesz przekierowany do miejsca, w którym byłeś.

Nie znalazłeś powyżej tego, czego szukałeś?

Jeśli masz pytanie, na które nie udzielono odpowiedzi powyżej, pomóż naszym przyszłym gościom przez wysłanie do nas e-maila do FAQ na kontakt@dynamikabogactwa.pl ze swoim pytaniem.